Tak jak dla każdej firmy, tak i dla nas ważne są opinie klientów. Jeśli także jesteś ich ciekaw, możesz je przeczytać poniżej, a jeśli masz ochotę samemu wyrazić swoją opinię skorzystaj z formularza obok.

  Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi firmy FOTOM, która towarzyszy mojemu lokalowi już od 2004 roku.

  Współpraca z Tomaszem to sama przyjemność. Sympatyczny, zawsze uśmiechnięty z poczuciem humoru. Z pasją i sercem wykonuje swoją pracę. Posiada fachową wiedzę ,doświadczenie oraz dobry sprzęt. Szczególnie polecam jego usługi Parom Młodym, gdyż miałam możliwość obejrzenia wielu prac i poznać opinie moich klientów, którzy skorzystali z jego usług. Sesje zdjęciowe są niepowtarzalne a jakość zdjęć na najwyższym poziomie.

  Jednym słowem – jesteś najlepszy. Dziękuję Tomku 🙂

  Gorąco polecamy zarówno kamerzystę jak i fotografa firmy FOTOM !!!

  Genialna współpraca, przede wszystkim bezstresowa, zaangażowanie, fotograf podpowiada, daje cenne wskazówki jak pozować. Mieliśmy z mężem problem które zdjęcia wybrać do albumu, bo wszystkie są piękne. Zdjęcia plenerowe na metalizowanym papierze odzwierciedlają ten dzień tak jakby to działo się tu i teraz.Film super zmontowany, orkiestrę na płycie weselnej słychać tak, jakbyśmy słuchali oryginalnej płyty naszego zespołu – co świadczy o profesjonalnym sprzęcie firmy FOTOM oraz ich doświadczeniu. Film pozostawia na każdym niesamowite wrażenia, bo jest naprawdę przepiękny. Żałujemy tylko ze nie wzięliśmy ich na poprawiny ;(.
  Dziękujemy serdecznie firmie FOTOM za uwiecznienie naszego ślubu i zabawy weselnej ;).

  Polecamy również FOTOKSIĄŻKĘ, która naprawdę robi mega wrażenie!

  Nie zastanawiajcie się długo. Film i zdjęcia opracowane w ten sposób to pamiątka na całe życie i warto o takie pamiątki zadbać aby móc po kilku latach wrócić do tych szczególnych dla nas chwil ;). MY OSOBIŚCIE JESTEŚMY ZACHWYCENI, TAK JAK NASZA CAŁA RODZINA KTÓRA OGLĄDAŁA JUŻ FILM I ZDJĘCIA Z NASZEGO WESELA 😉
  POZDRAWIAMY ;)))

  Patrycja i Krystian

  Pełen profesjonalizm. Super podejście do klienta. Wszystko dopracowane w szczegółach, zarówno foto jak i video. Serdecznie polecamy 🙂

  Monika i Sylwester

  Wszystkim gorąco polecamy usługi firmy FOTOM. Bardzo dobre podejście do klienta, umiejętność dostosowania się, stworzenie niezwykłej atmosfery, cenne rady, krótko – pełen profesjonalizm.
  Bardzo dziękujemy za towarzyszenie w tym wyjątkowym dla nas dniu. Ewelina i Krzysztof

  Ewelina i Krzysztof

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi naszego ślubu przez firmę Fotom, zdjęcia plenerowe będą pamiątką na całe życie, foto książka przerosła nasze oczekiwania. Dodatkowy plus za miłą i profesjonalną obsługę. Produkt wart swojej ceny. Gorąco polecamy.

  Marta i Krystian

  Panie Tomku serdecznie dziękujemy!! 🙂 Zarówno zdjęcia, jak i film to kawał dobrej roboty!! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem 🙂 Dzięki Wam mamy cudowną pamiątkę na całe życie!! Jakość na najwyższym poziomie i rewelacyjna współpraca!! Polecamy wszystkim z całego serca 🙂 Pozdrawiamy!!

  Monika i Dawid

  Dzień dobry.
  Kilka słów, poprzedzających zasadniczy cel naszej wizyty w tym miejscu …

  Spodziewaliśmy się, że film będzie profesjonalnie wykonany, doskonale zmontowany i opracowany. Spodziewaliśmy się efektownego zapisu, który będzie stanowił wspaniałą pamiątkę tego Najważniejszego Dnia …
  … wszystko przeszło nasze oczekiwania.
  Znakomita i w zasadzie niezauważalna praca, która pozwoliła wydobyć z tego wielogodzinnego wydarzenia dosłownie wszystko. Doskonała współpraca z Parą Młodą, Gośćmi, zespołem oraz z kierownictwem lokalu. Elastyczność i umiejętność dobrania sceny w trudnych warunkach rozbawionej i nie zawsze odpowiednio doświetlonej sali. Wiele cennych sugestii, które będąc niezauważalną reżyserią, pozwoliły usprawnić wiele scen i ujęć – to tylko niektóre z wielu pozytywów, które należy wymienić odnosząc się do Waszej pracy na planie.
  Perfekcyjna postprodukcja, świetny montaż, doskonały dobór oprawy graficznej, muzycznej złożyły się na kapitalny efekt końcowy, który jest tylko naturalną konsekwencją powyższego … co nas, oraz naszych bliskich bardzo cieszy 🙂

  Wracając zatem do zasadniczego celu naszej wizyty …
  … składamy serdeczne podziękowania całej Ekipie, przekazujemy najszczersze uśmiechy zadowolenia i satysfakcji, oraz życzymy wielu dalszych, równie efektownych produkcji.
  Pozdrawiamy serdecznie.
  Basia i Marcin wraz z rodzicami 😉

  Barbara i Marcin

  Zdjęcia i film zrobione przez firmę FOTOM przerosły nasze oczekiwania . Widać wieki profesjonalizm świadczonych usług , idealnie uwiecznione najważniejsze i najpiękniejsze chwile z balu studniówkowego.Świetne efekty wizualne, artystyczna oprawa filmu, muzyka wprost idealnie dopasowana do danej chwili zostawi na długo obraz balu w naszym już dorosłym życiu.
  GORĄCO POLECAMY !!!TRAFILIŚMY W „DZIESIĄTKĘ” POZDRAWIAMY WSPANIAŁA EKIPĘ I OCZYWIŚCIE SZEFA.

  Maturzyści III C 2013 z Wojkowic

  Od odebrania płyty minęło kilka dni a my obejrzeliśmy ją wraz ze znajomymi już kilkanaście razy! Film i zdjęcia jakie dostaliśmy od ekipy „FOTOM-u” są fantastyczne – nikt nie nudził się podczas ich oglądania!Sesja zdjęciowa zupełnie bezstresowa, na luzie i na wesoło:)Polecamy każdemu kto chce mieć piękna pamiątkę na całe życie!Jeszce raz bardzo dziękujemy i polecamy w 100%!

  Pozdrawiamy
  Aga i Marcin

  Aga i Marcin

  01.09.2012 to był nasz wielki dzień. Teraz bedziemy go wspominać ogladając cudowny film na którym są nieoczekiwane i śmieszne momenty oraz zdjecia które wygladają jak z bajki. Bardzo dziękujemy za wspaniałe uwiecznienie naszego ślubu i polecamy wszystkim firme Fotom. Pozdrawiamy Aga z Radkiem.

  Aga i Radek