Zdjęcia Studyjne

Sesja trwa ok godziny. Podczas sesji wykonywanych jest od kilkunastu do kilkudziesięciu ujęć, aby para młodych mogła wybrać sobie najbardziej ich interesujące fotografie.

Cena już od 150 zł

Zdjęcia plenerowe

Wykonujemy kilkadziesiąt ujęć podczas sesji zdjęciowej. Zdjęcia mogą być wykonywane w różnych miejscach zasugerowanych przez młodych lub fotografa .

Namawiamy do wykonywania zdjęć w innym dniu . Pozwala to na obecność nowożeńców przez cały czas uroczystości na sali, wyczekaniem odpowiedniej pogody i wykonaniem zdjęć w dowolnym miejscu

Zdjęcia  wydawane są w fotoksiążce lub w tradycyjnych albumach.

Cena już od 500 zł

Zdjęcia Reportażowe

Mały reportaż rozpoczyna się na zdjęciach wykonywanych od przygotowań pary młodej poprzez błogosławieństwo w domu młodej, skończywszy na ceremonii kościelnej lub cywilnej.

Fotograf może kontynuować pracę również na sali weselnej, dokumentując zabawę pary młodej oraz gości. Duży reportaż pozwala na wykonanie zdjęć grupowych: rodzinnych, z przyjaciółmi, w dowolnych konfiguracjach na sali weselnej. Podobnie jak w w/w sesjach to nowożeńcy decydują, które zdjęcia znajdą się w albumie.

Zdjęcia wydawane są w fotoksiążce lub w tradycyjnych albumach.

Cena już od 300 zł

Produkcja Filmowa

Film z uroczystości ślubno-weselnej jeden lub dwa dni DVD Blu-ray.

Profesjonalny montaż przy wykorzystaniu zaawansowanego oprogramowania używanego przez nas również do tworzenia filmów reklamowych.

Wysoce specjalistyczny sprzęt do rejestracji obrazu i dźwięku w połączeniu z profesjonalną i wykwalifikowaną obsługą, pozwala na stworzenie filmu mocno wyróżniającego się na tle konkurencji.

Cena już od 1400 zł

Obsługa kompleksowa

Połączenie usługi fotografowania z filmowaniem .

Zakładając, że obsługi dokonują osoby z tej samej ekipy, którzy świetnie współpracują, otrzymamy świetne uzupełnienie dwóch różnych pamiątek tak ważnej uroczystości, jednocześnie zaoszczędzając koszty usługi.

Cena ustalana indywidualnie